Lokalizacja ludzi dzięki naszemu oprogramowaniu

Aplikacja eZlokalizuj to idealny sposób dla każdej rodziny: teraz bez problemu, o dowolnej godzinie sprawdzisz, czy wybrani członkowie Twojej rodziny są w domu, zaplanujesz zakupy po drodze z pracy lub znajdziesz miejsce, gdzie szybko i po drodze zatankujesz paliwo! 

Lokalizacja dzieci dzięki eZlokalizuj.plWystarczy, że Ty i członkowie Twojej rodziny posiadacie smartfony lub inne urządzenia mobilne, na które zostanie ściągnięta aplikacja. Administrator aplikacji (np. Ty lub Twój partner) będzie mógł w dowolnym momencie obserwować na komputerze, kto i gdzie się znajduje, co robi oraz zlecać zadania wybranym użytkownikom aplikacji.

Przykładowe zastosowania eZlokalizuj idealnie koordynujące wykonywanie określonych zadań przez członków Twojej rodziny:
– Przypomnienie wybranemu użytkownikowi o konieczności zrobienia zakupów w danym sklepie, gdy akurat znajduje się w jego pobliżu.
– Kontrola godzin powrotu do domu (praktyczne m.in. w wypadku samotnych powrotów dzieci ze szkoły).
– Zlecanie różnorodnych zadań do wykonania osobom będącym akurat w pobliżu pożądanych punktów (np. centrum handlowego, biblioteki, przedszkola, szkoły, punktu usługowego, kina, teatru itp.).
– Obserwacja wszystkich domowych użytkowników aplikacji i osiągnięcie sprawniejszej kontroli nad domowymi czynnościami.

Lokalizacja ludzi dzięki eZlokalizuj.pleZlokalizuj to aplikacja, dzięki której Twoja rodzina będzie funkcjonowała jeszcze lepiej: ale także lepiej się zrozumie. Dzięki jej działaniu członkowie korzystający z aplikacji będą czuli się współodpowiedzialni np. za wspólne zakupy, powrót do domu o zaplanowanej godzinie lub zamówienie do domu niezbędnej pomocy technicznej.

Możliwości eZlokalizuj jest wiele: wszystkie sposoby wykorzystania aplikacji zależą tylko i wyłącznie od potrzeb danych użytkowników, a w tym wypadku – Twojej rodziny. Ściągnij eZlokalizuj już teraz i na co dzień korzystaj z narzędzia, które ułatwi Ci codzienne czynności!